Powstaje, kiedy królowe ściągają korony i zakładają ordynarne kapelutki. W razie wątpliwości - ten blog piszą DWIE osoby: Regina i Jolanta.
Blog > Komentarze do wpisu

*Ale co się stało?*

 

Jestem zła. Bo dzień był zły. Bo wczoraj dzień był zły. Bo wczoraj bolała mnie głowa. Bo w nocy śniło mi się, że boli mnie głowa. Bo obudziłam się i bolała mnie GŁOWA! Dopiero około godziny 15 cokolwiek mi ulżyło, ale dzień już dawno spisałam na straty.

W dodatku byłam umówiona na wieczór. Nie chciałam iść, ale tak wyszło, że musiałam i poszłam. Przy okazji opowiedziałam prawie obcej osobie historię mojego życia. Norma. Ale Jeeeeezu, zwykle dopiero przy trzecim piwie robię się wylewna, a dziś wystarczył mi sok porzeczkowy… Poza tym zauważyłam, że jestem passé. Nie prostuję włosów i nie farbuję ich na modną modłę. Generalnie wyglądam jak chochoł. A dziś to już szczególnie, gdyż się nie uczesałam. Oraz mam rozdwojone końcówki. I garba. I uśmiecham się jak krokodyl. I wtedy robi mi się tak dużo dużo zmarszczek. I skrzeczę. Gdy mówię. A mówię. Ba! Mam ataki słowotoku. Bardzo nie w stylu damy.

Napisałabym, że moje życie to jeden wielki Prima Aprilis, ale potem znów będę musiała wysłuchiwać od Pana S., że wzbijam się na wyżyny egzaltacji i jestem śmieszna. W sensie ridiculous, a nie że funny. Tak jakby nie o to w tym wszystkim chodziło.

 

Re

 

 

piątek, 01 kwietnia 2011, kapelutki

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/04/02 08:30:37
a ja uważam, że bardzo dzielnie stawiłaś czoła rzeczywistości ;) mam nadzieję, że głowa już nie boli, a dziś będzie piękny dzień :D
-
2011/04/02 10:00:57
no nie wiem... dopiero wstałam, a już wszystko mi się nie podoba ;) //R.
-
2011/04/02 14:00:22
czekaj, teraz ja wlezę na pagórek egzaltacji i życiowych mądrości spod pachy: a może dzień jest zły bo TY jesteś zła? he, dobre co? :))
-
2011/04/02 14:12:40
no przecież już w pierwszym zdaniu napisałam, że jestem zła. nie? //R.
-
2011/04/02 14:36:59
chodzi mi o kolejność ciągu przyczynowo-skutkowego (umiem czytać :))
-
2011/04/02 14:52:14
a to przepraszam. //R.
PustaMiska - akcja charytatywna


Hej, jesteśmy na Facebooku:

Jolanta z Chudowa

BBC Radio
Fajnie mówią "Agnijeska Ratłanska"

*UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!*
Jakby co, piszta tu:
kapelutki[maupa]gazeta.pl