Powstaje, kiedy królowe ściągają korony i zakładają ordynarne kapelutki. W razie wątpliwości - ten blog piszą DWIE osoby: Regina i Jolanta.
Blog > Komentarze do wpisu

*Porozmawiaj z nią*

 

Zaiste jest to niesamowite, że w listopadzie mogę wygrzewać się na balkonie w ażurowym sweterku. Wiem, że się powtarzam, ale jesień jest cudna. 

We Wszystkich Świętych zrobiliśmy stałą cmentarną trasę. Trasa ta prowadzi przez górki, pagórki, doliny. Najpierw jedzie się wzdłuż rzeki, a potem serpentynami przez las. Laaass... Był las, nie było nas. Nie będzie nas, będzie las. Przesłanie idealne do okazji.

Staram się łapać jak najwięcej złotych promyków słońca. Zachwycać się piękną jesienną przyrodą. Zrelaksować się. Chodzę na masaże - nie takie całkiem profesjonalne, ale zawsze jakieś. Dziś po dwóch tygodniach ozdrowiałam, więc wieczorem pewnie wreszcie pójdę biegać. 

Wysłałam jedno CV do firmy poleconej mi przez koleżankę, gdzie podobno mogą kogoś niebawem szukać. To byłby niezły zbieg okoliczności. Ale dlaczego nie? W końcu kiedyś musi minąć te siedem chudych lat, które w moim przypadku przeżywam już od lat dziewięciu. Myślę, że nadszedł ten czas, żeby wszystko wreszcie zaczęło się układać. A uświadomił mi to wczoraj Brat, kiedy odwoziłam go wieczorem na imprezę. Rozmowy w aucie są zawsze najbardziej inspirujące. 

 

Re

czwartek, 03 listopada 2011, kapelutki

Polecane wpisy

  • *Nie wiem, nie wiem, nie wiem*

    Naprawdę nie chce mi się marudzić, ale o czym innym można pisać na Kapelutkach? Właśnie mija rok i dziewięć miesięcy odkąd wróciłam na Prowincję i do pracy

  • *Nic – tylko płacz i żal i mrok*

    Z czego to? Jestem w fazie totalnego zagubienia. Zastanawiam się, czy to przedwczesny okres przejściowy, czy może jakiś nieopisany dotąd przypadek innej kobiece

  • *Wpis nostalgiczno-wspomnieniowy*

    Tak, jak napisała Jolanta – zastój na blogasku i nasze ciche dni, tygodnie i lata to nie kwestia braku miłości do Kapelutków. W moim przypadku jest to rac

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
PustaMiska - akcja charytatywna


Hej, jesteśmy na Facebooku:

Jolanta z Chudowa

BBC Radio
Fajnie mówią "Agnijeska Ratłanska"

*UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!*
Jakby co, piszta tu:
kapelutki[maupa]gazeta.pl