Powstaje, kiedy królowe ściągają korony i zakładają ordynarne kapelutki. W razie wątpliwości - ten blog piszą DWIE osoby: Regina i Jolanta.
Blog > Komentarze do wpisu

*Słodki listopad*

 

Z radością chwytam promienie słońca mając świadomość, że to jedne z ostatnich tej jesieni. Już niebawem za oknem będzie biało - miejmy nadzieję. Choć znając życie śnieg szybko zamieni się w błoto pośniegowe i cały zimowy urok chuj w bombki strzeli. 

Lubię zimę, ale z roku na rok coraz gorzej ją znoszę. Choruję w sensie. Tym bardziej obawiam się tej nadchodzącej, gdyż od sierpnia przeziębienie dopada mnie mniej więcej raz w miesiącu. Stres, przemęczenie i takie takie dają się we znaki mojej odporności. 

Kicham, ale się nie daję i aktywnie spędzam wolne od pracy dni. Wolne od pracy pseudo-zawodowej, gdyż przepełnione wykonywaniem prac domowych. Odkryłam, że niektóre moje szpilki zupełnie nie nadają się do chodzenia, ale za to świetnie zdają egzamin w procesie wieszania firanek :) 

Listopad darzę sentymentem. Lubię, gdy jest. Gdy się kończy wpadam w grudniową depresję związaną zapewne z faktem, że kolejny rok odchodzi do lamusa. Koniec roku i urodziny zawsze wprawiały mnie w przygnębienie. A przez to, że następują one w przeciągu około 1,5 miesiąca pozostaje w depresyjnym cugu ;) Ale póki co... Życie jest piękne ;)

 

Re

 

wtorek, 19 listopada 2013, kapelutki

Polecane wpisy

  • *Nic – tylko płacz i żal i mrok*

    Z czego to? Jestem w fazie totalnego zagubienia. Zastanawiam się, czy to przedwczesny okres przejściowy, czy może jakiś nieopisany dotąd przypadek innej kobiece

  • *Wpis nostalgiczno-wspomnieniowy*

    Tak, jak napisała Jolanta – zastój na blogasku i nasze ciche dni, tygodnie i lata to nie kwestia braku miłości do Kapelutków. W moim przypadku jest to rac

  • *Nuda*

    Przeczytałam ostatni post, a potem spojrzałam na datę publikacji. Uśmiechnęłam się.  Po urlopie niewiele się zmieniło. Sytuacja z wypowiedzeniem powtórzyła

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
PustaMiska - akcja charytatywna


Hej, jesteśmy na Facebooku:

Jolanta z Chudowa

BBC Radio
Fajnie mówią "Agnijeska Ratłanska"

*UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!*
Jakby co, piszta tu:
kapelutki[maupa]gazeta.pl