Powstaje, kiedy królowe ściągają korony i zakładają ordynarne kapelutki. W razie wątpliwości - ten blog piszą DWIE osoby: Regina i Jolanta.
Blog > Komentarze do wpisu

*La Familia*

 

Wszyscy wiedzą, że luty to dobry miesiąc i właśnie w lutym nasza kapelutkowa rodzina powiększyła się o Małą Wenus Boticelliego von Lumberjack. Po Mamie odziedziczyła bujny włos oraz urocze paciochy, po Tacie wdzięk i bezpretensjonalność. Przynajmniej tak nam się wydaje - na pierwszy rzut zdjęcia. Całej trójcy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! A Lumberjackowi przypominamy pradawną prawdę, że jak ojciec ma syna to pilnuje syna, a jak ma córkę to pilnuje całego osiedla. Tak że powodzenia, Lumberjacku! Nim się obejrzysz, kawalerka zacznie rzucać kamykami w okna i coś nam się wydaje, że ta strzelba, co to ganiasz z nią po lasach, znajdzie zastosowanie i w obejściu ;) 

Do rodziny kulawym krokiem (ze względu na chorą łapę) wszedł także Kwiatek - czworonogi przyjaciel Państwa Dziwnych. I tutaj wielkie ukłony w ich stronę, za to że zrezygnowali z pomysłu wydania kilku tysięcy na rasową maskotkę i wzięli największą bidę ze schroniska. Zasługa na niebo jak się patrzy.

Ale to nie wszystko. Za kilka miesięcy powitamy na świecie Małego Wielkiego Wizjonera, który póki co zerka na nas nieśmiało przez ultrasonograf. Tak że, proszę państwa, rośniemy w siłę. Jest nas coraz więcej, a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! :)

 

Re

 

 

 

niedziela, 13 marca 2016, kapelutki

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: asiape, *.dynamic.chello.pl
2016/03/13 20:01:47
Same cudowne wieści :-).
-
Gość: Taja, *.dynamic.mm.pl
2016/06/01 21:43:33
Skandal, żeby tyle czasu nic się tu nie działo.
-
Gość: asia, *.dynamic.chello.pl
2016/06/26 16:36:54
czy Kapelutki zakonczyly dzialalnosc? :(
PustaMiska - akcja charytatywna


Hej, jesteśmy na Facebooku:

Jolanta z Chudowa

BBC Radio
Fajnie mówią "Agnijeska Ratłanska"

*UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!*
Jakby co, piszta tu:
kapelutki[maupa]gazeta.pl