Powstaje, kiedy królowe ściągają korony i zakładają ordynarne kapelutki. W razie wątpliwości - ten blog piszą DWIE osoby: Regina i Jolanta.
czwartek, 17 kwietnia 2014

Dziwne uczucie. Powiedzieć "I quit!". I jeszcze się z tego cieszyć. 

I co teraz, zapytacie. Zamierzam być matko Polko, a co! Przynajmniej na razie nie mam parcia na robotę. Mam za to parcie na bycie z moim dzieckiem. Kto mi zabroni? :)

 Nie sądziłam, że kiedyś to powiem będąc bezrobotna, ale...  

 

JOL. 

Tu Jolanta. Właśnie rzuciłam pyracę. Oh yeah! 

JOL.

środa, 16 kwietnia 2014

 

Ależ tu wieje nudą. Co to się podziało, że nikt nic nie pisze? Zaraz Blox ochrzci Kapelutki uroczą reklamą kremu na hemoroidy, umiejscawiając ją w najbardziej widocznym miejscu...

Życie najpierw pędzi jak bolid, a potem niespodziewanie urywa nam koła na dohamowaniu i wywala z toru. Jedno i drugie nie sprzyja pisaniu. Albo znowuż przez bity tydzień nic KOMPLETNIE się nie dzieje. Ale co tam :) Zagrożenie zawalenia nas bloxową reklamą zawsze działa mobilizująco :) Biorę pronto i ściereczkę - urosła nam tutaj gruba warstwa kurzu.

Tu Regina. U mnie ok. Mogłoby by lepiej - wiadomix, ale nie narzekam. Przynajmniej nie jakoś bardzo. Ciągle szukam swego miejsca na ziemi. I lepszej pracy. I męża. I mam wahania nastroju. I stany lękowe. I migrenę. Czasem niespodziewane napady żarłoczności. A czasem zupełnie spodziewane. Trochę chudnę. Potem tyję. Od czasu do czasu płaczę w poduszkę. Nadal nie rzuciłam palenia...

Czyli w sumie wszystko po staremu ;) Tęsknicie troszkę? ;)

 

 

 

Zakładki:
* Kapelutki - BLOG ROKU 2011 *
100 rzeczy TO DO BEFORE DEATH and DISHONOR
AAA W RAZIE POTRZEBY KONTAKTU
Introduction, czyli...
Jolanta czytuje:
Kapelutki wspólnym okiem zaglądają:
Regina podgląda:
PustaMiska - akcja charytatywna


Hej, jesteśmy na Facebooku:

Jolanta z Chudowa

BBC Radio
Fajnie mówią "Agnijeska Ratłanska"

*UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!*
Jakby co, piszta tu:
kapelutki[maupa]gazeta.pl